اطلاع رسانی از جدیدترین محصولات فروشگاه در کانال تلگرام رسمی کتیا طراح برتر

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “اطلاع رسانی از جدیدترین محصولات فروشگاه در کانال تلگرام رسمی کتیا طراح برتر” نام دارد و در گروه بندی “فنی و مهندسی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!


            سایت فروشگاهی کتیا طراح برتر ، کانال اختصاصی خود در پیام‌رسان تلگرام را  با عنوان”کتیا طراح برتر ” راه‌اندازی کرده است. مخاطبان این کانال می‌توانند جدیدترین فایل های آموزشی از نرم افزارهای مهندسی مکانیک (CAD/CAM/CAE ) و همچنین مجموعه کتب، جزوات، پروژه و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک (ساخت و تولید، جامدات و سیالات) را در این پیام رسان دریافت کنند. برای استفاده از کانال “کتیا طراح برتر ” می بایست بعد از نصب آخرین نسخه پیام رسان تلگرام بر روی گوشی های هوشمند خود  و یا استفاده از نسخه دسکتاپ آن با کلیک بر روی نشانی زیر کلیک نموده:   https://telegram.me/catia2015sellfile و catia2015sellfile@ وارد کانال اطلاع رسانی “کتیا طراح برتر ” شده، پس از ورود، گزینه join (پیوستن) را انتخاب کرده و به کانال کتیا طراح برتر بپیوندید. چون این کانال، صرفاً بر روی نسخه بروز شده تلگرام کار می‌کند، می‌توانید با استفاده از لینک های زیر تلگرام خود را آپدیت کنید. لینک آپدیت تلگرام برای اندروید: ‏ «Telegra …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۵