بررسی عوامل مؤثر در افزایش خود کنترلی کارکنان

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “بررسی عوامل مؤثر در افزایش خود کنترلی کارکنان” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!


بررسی عوامل مؤثر در افزایش خود کنترلی کارکنان با ۳۳ صفحه مفید و مجزا در قالب وورد   نمونه ای از متن :     در عصر حاضر جوامـع مختلف می کوشند تا از راههای گوناگون خود کنترلی را در افراد و سازمانهای خود تحقق بخشند و یا آن را تقویت کنند . فکرش را بکنید اگر افراد سازمان خود را کنترل کنند کار مـدیریت تا چه حد آسان خواهد شد . در چنین حالتی ، بدون حضور مقام مافوق هم کارکنان بدون تــــــرس از عواقب کنترل ، وظایف خودیش را انجام میدهند . اما آیا چنین وضعیتی عملی است ؟ قطعا جواب مثبت است .           آیا می توان افـــــراد را درسازمان و در انجام وظایفشان خود کنترل کرد ؟ شاید همه کوششهایی که تا کنون در زمینه تلفیق هدفهای فرد و سازمان شده است ، به طریقی در پی تحقق همین هدف بوده است . امــــا این کوششها چندان موفق نبوده اند و راه حل قطعی برای مسئله بشمار نمی آیند . تحقیق مــورد نظری که ما در مورد آن به پژوهش پرداخته ایم اشاره دارد به بررسی عوامل مؤثر در افزایش خود کنترلی کارکنان است که کماکان اگر خود کنترلی در سازمانها حاصل گردد میتوان گفت …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳