بررسی ارتباط بین تقاضای وام رهنی و عرضه مسکن در مناطق شهری ایران

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “بررسی ارتباط بین تقاضای وام رهنی و عرضه مسکن در مناطق شهری ایران” نام دارد و در گروه بندی “سایر رشته های علوم پایه” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

بررسی ارتباط بین تقاضای وام رهنی و عرضه مسکن در مناطق شهری ایران

بررسی ارتباط بین تقاضای وام رهنی و عرضه مسکن در مناطق شهری ایران

بخش مسکن به دلیل ارتباط قوی با سایر بخش های اقتصادی نقش اساسی در رشد اقتصاد دارد. این بخش، به دلیل نیاز بالایی که به دادههای سایر بخش های اقتصاد دارد، می تواند به عنوان موتور رشد و قطب توسعه در اقتصاد کشور عمل کند . هدف اساسی از این تحقیق، بررسی رابطه علی بین تقاضای وام از بانک مسکن و عرضه مسکن درمناطق شهری بوده است . از اینرو، داده های عرضه مسکن و تقاضای وام مسکن مناطق شهری طی سال ها ی ۱۳۵۷ الی ۱۳۸۷ ، مستخرج از پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی و آزمون…

نگارش:
۹۶/۱۱/۲۸