تحقیق درباره دیزرائلی، تمایل به شیک پوشی و انحطاط

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “تحقیق درباره دیزرائلی، تمایل به شیک پوشی و انحطاط” نام دارد و در گروه بندی “علوم انسانی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!


این محصول در قالب ورد (WORD)   و قابل ویرایش  در۱۴   صفحه  تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.لینک دانلود پایین صفحه     دیزرائلی، تمایل به شیک پوشی و انحطاط پایگاه داده: مهم ترین تحقیق دانشگاهی دیزرائلی، تمایل به شیک پوشی و انحطاط مفاد ۱- برای مطالعه بیشتر ویلیام کاهن برخی از روشهایی را بررسی می کند که نگاهی به میل جنسی بنجامین دیزرائلی، عقیده ما درباره ویکتوریایی ها و مردم خودش را به چالش می کشاند. بنجامین دیزرائلی، یکی از سنجیده ترین مردان تاریخ است. هم اکنون بیش از هفتاد اثر زندگی نامه ای، تاریخی، نمایش نامه ای و داستانی وجود دارد که او را به عنوان موضوع مورد بحث شان انتخاب کرده اند. در این بین، جلدهایی از مکاتبات و گفته های او به علاوه سه شرح حال همسرش وجود دارند. چه چیزی برای صحبت درباره او به جای مانده در پی موارد زیادی که در معرض فروش قرار گرفته اند؟ توجه کنونی، تلاش ما برای بازگویی چیزهای بیشتری از ویکتوریایی ه …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳