تحقیق درباره نکاتی چند در مورد ایمنی در محل کار و انضباط

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “تحقیق درباره نکاتی چند در مورد ایمنی در محل کار و انضباط” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!


این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در ۱۰ صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه     اپراتور دستگاه های قالب زن حتماً باید برای تمیز کردن قالب دستگاه و نعلبکی دستگاه ودیگر قسمتهای متحرک آنرا خاموش و سپس آنرا تمیز کنند در غیر اینصورت ممکن است دچار آسیب دیدگی و قطع اندام خویش شوند. برای شستشوی تمامی دستگاه های موجود حتماً باید آنرا از پریز برق جدا نمود. در هنگام کار با دستگاه گیوتین از جلو برنده چوبی استفاده گردد در غیر اینصورت در صورت سرخوردن قطعه گوشت دچار قطع اندام دست خواهید شد. در هنگام کار با چرخ گوشت به هیچ عنوان با دست گوشت گیر گرده را حرکت ندهید مگر دستگاه کاملاً خاموش باشد. در هنگام شستشو کف سالن را کاملاً آبکشی نمائید تا مواد پاک کننده کاملاً از بین برود و باعث سرخوردن نگردد. در صورت شستشوی دیوارهای سالن حتماً برق را قطع نموده و مواظب باشید که آب بروی تابلوهای برق نریزد و حتی المقدور آنها را با پارچه تمی …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳