تحقیق در مورد تاریخچه دیسک بلو ری

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “تحقیق در مورد تاریخچه دیسک بلو ری” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل :  .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : ۱۹ صفحه  قسمتی از متن .doc :    تاریخچه دیسک بلو ری: (History of Blu-ray disc) Blu-ray Association در سال ۲۰۰۲ توسط شرکت های Matsushita, Pioneer, Phillips, Thomson, LG Electronics, Hitachi, Sharp, Samsung Sony تاسیس شد. این کنسرسیوم برای رقابت با کنسرسیوم DVD Forum ساخته شد که خودشان عضوش هستند. هدف اصلی این گروه ساخت نسل بعدی دیسک های optical بود که بتونه حجم بالایی داشته باشد و بتواند copy protection و HD Video را در خودش جا بدهد. در آن زمان DVD Forum می خواست نسل بعدی فیلم هارا روی همان DVD نگه دارد و فقط codec مورد استفاده درآن راتغیر دهد که بتواند در همان حجم ۸٫۵GB DL فیلم هایی با رزولوشن ۷۲۰ با ۱۰۸۰ (که بعید بود) ارائه دهد.(مثل دیسک های WMV-HD که مایکروسافت منتشر کرد و رزولوشن فیلم ها ۷۲۰ بود با استفاده از کدکWMV-HD ). با توجه به فشار BDA و اینکه بلوری از هر نظر specification بهتری داشت DVD Forum نظرش رو عوض کرد و توشیبا دیسک های HD D …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳