تحقیق در مورد حسابرسی ۲۵ ص

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “تحقیق در مورد حسابرسی ۲۵ ص” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل :  .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : ۲۵ صفحه  قسمتی از متن .doc :    مزیت متمایز به سازمان حسابرسی مزیت متمایزی را که تمام سازمان های موفق دارند را ارائه بدهد. افراد ؟؟؟ را چنان به بهترین حالتشان تبدیل نمایئد که آنها بتوانند که سازمان شما بهترین شود. مهارت های که آنها برای موفقیت در سازمانتان به آن نیاز دارند را بدهید و در عوض شاهد آن باشید که آنها سبب بهترین شدن سازمان شما می شوند. با این مهارت های افبزوده، افراد انسانی شما می توانند بفهمند که چگونه به اهداف خود دست پیدا کنند و احتیاجاتی را که قبلاً فقط تصور آن را در ذهن می پروراندند به دست آورند. هیچگاه در گروه آن مدیران کوته نظری نباشید که هزینه های پنهان افراد انسانی آموزش ندیده را در نظر نمی گیرند و از آن چشم پوشی می کنند. هر چند که این هزینه ها محدود به زمان خاصی نیستند ولی می توانند به وضوح انتهای خط و کار را نشان دهند. آژانسهای مدیریتی، نظارتی و دولتی که از افراد انسانی با اموزش ضعیف بهره می برند (استفاده می کنند)، از س …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳