تحقیق در مورد فایلها

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “تحقیق در مورد فایلها” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل :  .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : ۳۸ صفحه  قسمتی از متن .doc :    انواع فایل از نظر نوع اطلاعات داده ها ممکن است در فایل به دو صورت ذخیره شوند:۱ـ اسکی یامتن(text) 2ـ بانیری(binary) این دو روش ذخیره شدن داده ها در موارد زیر با یکدیگر تفاوت دارند: ۱ـ تعیین انتهای خط ۲ـ تعیین انتهای فایل ۳ـ نحوه ذخیره شدن اعداد بر روی دیسک در فایل متنی اعداد به صورت رشته أی از کاراکتر ذخیره می شوند ولی در فایل بانیری اعداد به همان صورتی که در حافظه قرار می گیرند بر روی دیسک ذخیره می گردند. در فایل متنی، کاراکتری که پایان خط را مشخص می کند در حین ذخیره شدن بر روی دیسک باید به کاراکترهای CR/LF باید به کاراکترها تعیین کننده پایان خط تبدیل شوند و بدیهی است که این تبدیلات مستلزم صرف وقت است. لذا دسترسی به اطلاعات موجود در فایلهای متنی کندتر از فایلهای بانیری است. اختلاف دیگر فایلهای متنی و بانیری در تشخیص انتهای فایل است. در مورد روش ذخیره فایل ها طول فایل توسط سیستم نگهداری می شود و انتهای فایل با …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۴