تحقیق در مورد معنی ضرب المثل های فارسی قسمت دوم

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “تحقیق در مورد معنی ضرب المثل های فارسی قسمت دوم” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل :  .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : ۹ صفحه  قسمتی از متن .doc :    ضرب المثل‌های فارسی تهیه کننده : سید هاشم موسوی IT 6 پاییز ۸۷ سا لیکه نیکو ست ،از بهارش پیداست. خوب وبد از آغازش هویداست. ماستی که ترش است از تغارش پیداست. به باغ خود گرفتن وبه تاک خود بستن.  مجازات بر اساس واقیعت و شهود با ید صورت گیرد. خائن خائف است .  خائن همیشه در خوف وترس قراردارد. آنکس را که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است. آدم  صادق و درسستکار بی هراس است. مار از پودینه بدش.  می آید، پودینه دم غارش میروید. از چیزیکه کسی بدش بیاید، ولی به آن روبرو شود. بعد از مرگ سهراب نیشدارو ادویه طبیعی و طبی چه سود. بعد از عمل انجام و مدوا سود ندارد. کلوخی ندارد تاکلاغی بنشیند. کنایه از فقر و ناداری. دیگ به هرکاره گوید روی تو سیاه. خود ندیده دیگری را نقد کردن. پنج انگشت با هم برادر اند، اما نه برابر. تفاوت واختلاف در موارد متعدد. زبان موی کشیدن. حرف ومطلبی به کرات گوشزد شدن. ازماس …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳