تحقیق در مورد نانو پزشکی

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “تحقیق در مورد نانو پزشکی” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل :  .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : ۹ صفحه  قسمتی از متن .doc :    فصل ۱ مقدمه: پزشکی روز به روز در حال پیشرفت است و تکنولوژی‌های جدید در تشخیص بیماری‌ها و درمان بیماران به کار گرفته شده‌اند . این حالت گاهی اوقات به کندی انجام می‌شود طوری که بعضی از تکنولوژی‌ها پس از سالها در حرفه پزشکی به کار گرفته می‌شوند. دلایل این تاخیر به شرح زیر است: اثبات ایمنی و موثر بودن شیوه‌های درمانی جدید یک فرآیند دراز مدت است، به خصوص آزمایشات بالینی و شیوه‌ بررسی‌های منظم نسل حاضر پزشکان هنوز هم معتقد به استفاده از شیوه‌های زیستی (بیوتکنولوژی) هستند و محافظه‌کاری آنها باعث شده که استفاده از نانوبیوتکنولوژی به تاخیر بیفتد. هزینه‌های تکنولوژی‌های جدید زیاد است و باعث نگرانی تولید کنندگان دارو شده است. بررسی‌هایی در مورد کم هزینه‌بودن این تکنولوژی‌ها بایستی انجام شود تا این شک برطرف شود که بعضی از این تکنولوژی‌های …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۴