تحقیق در مورد نهادهای مالی و هزینه پول

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “تحقیق در مورد نهادهای مالی و هزینه پول” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل :  .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : ۵۱ صفحه  قسمتی از متن .doc :    بسم الله الرحمن الرحیم نهادهای مالی و هزینه پول Financial Institutions and the Cost of Money فصل (۳)   فصل ( ۳ ) نهادهای مالی و هزینه پول شرکت های تجاری تصمیمات سرمایه گذاری و مالی شان را در یک محیط پویای مالی انجام می دهند. مدیران مالی باید درباره اقتصاد و نقش دولت در اقتصاد و اینکه بازارها در کدام یک از مؤسسات مالی فعالیت می کنند،اطلاع داشته باشند.قبلأ در فصل ۲ به بازارهای مالی نگاهی داشتیم.اکنون روی جنبه های دیگر مالی متمرکز می شویم. به ویژه موارد زیر را بررسی می کنیم : – سیستم رزروفدرال u.s در تعیین عرضه پول – نقش کلیدی واسطه گران مالی در بازار مالی با تمرکز روی بانکهای تجاری و بانکهای سرمایه گذاری – نرخ های بهره و عوامل مؤثر بر آن و هزینه استقراض ( وام ) سیستم رزروفدرال : ایالات متحده یک مقام پولی مرکزی ( مقام مالی مرکزی ) دارد که به عنوان سیستم رزروفدرال شناخته می شود. سیستم رزروفدرال ( که اغلب به ع …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳