دانلود پاورپوینت اعتیاد به اینترنت

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “دانلود پاورپوینت اعتیاد به اینترنت” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

دانلود پاورپوینت اعتیاد به اینترنت   31 اسلاید بخشی از فایل: مقدمه: رشد روز افزون تاثیر گذاری علم کامپیوتر و فناوری اطلاعات در زندگی حرفه ای و حتی خصوصی بشر بگونه ای است که بکارگیری آن در امور مختلف اجتناب ناپذیر می سازد . کشور ما از اوایل سال ۱۳۷۰ از طریق مرکز تحقیقات فیزیک نظری و ریاضیات به شبکه اینترنت متصل شد .این مرکز که وابسته به وزارت علوم و فناوری اطلاعات است در اواخر سال ۱۳۷۰ به عنوان نماینده ایران در شبکه آموزش و پژوهش اروپا پذیرفته شد و در ابتدای سال ۱۳۷۱ از طریق خط ارتباطی استیجاری به دانشگاه وین در اتریش و از آنجا به شبکه اینترنت متصل شد . با توجه به خدمات بسیار فراوان و متنوع اینترنت که موجب استقبال گسترده مردم شده است .همان طور که گفتیم اینترنت امکانات و قابلیت های بسیاری برای کار ، آموزش ، بازی ، ارتباطات ارائه می کند اما کاربرانی وجود دارند که از این شبکه بیش از حد معمول استفاده می کنند و کم کم تبدیل به عادت شده و به آن وابستگی پیدا می کنند . این اختلال با عناوین متفاوتی از قبیل ‌: وابستگی رفتاری به اینترنت ، استفاده مرضی از اینترنت ، استفاده بیش از اندازه از …

نگارش:
۹۶/۱۱/۲۸