درمان بیماری ها به کمک آب درمانی

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “درمان بیماری ها به کمک آب درمانی” نام دارد و در گروه بندی “پزشکی عمومی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

درمان بیماری ها به کمک آب درمانی

درمان بیماری ها به کمک آب درمانی

خلاصه ای از پاورپوینت:
Therapy Procedure روش درمان
ØEarly morning, after you get up from bed, (without even brushing your teeth) drink 1.50 liters of water i.e., 5 to 6 glasses. You may wash your face thereafter. Øصبح زود، پس از برخواستن از رختخواب، (حتی قبل از مسواک زدن) ۱/۵ لیتر یعنی ۵ تا ۶ لیوان آب بنوشید. پس از آن میتوانید صورت خود را بشوئید. ØHere it is very essential to note that nothing else, neither drinks nor solid food of any sort should be taken within 1 hour before and after drinking these 1.5 liters of water Øتوجه به این نکته بسیار ضروریست که یک ساعت قبل و بعد از نوشیدن این…

نگارش:
۹۶/۱۱/۲۸