علل انحطاط و فروپاشی عثمانی عبدالله شهبازی

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “علل انحطاط و فروپاشی عثمانی عبدالله شهبازی” نام دارد و در گروه بندی “سایر رشته های فنی مهندسی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

علل انحطاط و فروپاشی عثمانی عبدالله شهبازی

علل انحطاط و فروپاشی عثمانی عبدالله شهبازی

فرمت: PDF
تعداد صفحات: ۳۳

عثمانی به عنوان بزرگ ترین و پهناورترین دولت اسلامی پس از فروپاشی خلافتعباسی شناخته می شود. ۱ این دولت در سده های هفتم و هشتم هجری / سیزدهم وچهاردهم میلادی در سرزمین آناتولی ظهور کرد ؛ ۲ در نیمه د  وم سده چهاردهم، به۱٫ C. E. Bosworth, “Othmanli”, The Encyclopaedia of Islam, CD-ROM Edition v. 1.0, 1999,Koninklijke Brill NV, Leiden, The Netherlands.2. دربارۀ اصل و نسب عثمانیان اختلاف نظر وجود دارد و با توجه به فقدان مدارک مستند تار یخی به نظرمی رسد که نتوان در این باره به…

نگارش:
۹۶/۱۱/۲۸