فیلم آموزش Endnote X7 – و آموزش طراحی وب سایت همراه با فیلم اموزشی به زبان فارسی

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “فیلم آموزش Endnote X7 – و آموزش طراحی وب سایت همراه با فیلم اموزشی به زبان فارسی” نام دارد و در گروه بندی “کسب و کار اینترنتی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

فیلم آموزش Endnote X7 - و آموزش طراحی وب سایت همراه با فیلم اموزشی به زبان فارسی

فیلم آموزش Endnote X7 – و آموزش طراحی وب سایت همراه با فیلم اموزشی به زبان فارسی

 اندنوت (EndNote)
 
محصولی از شرکت تامسون رویترز (Thomson Reuters) نرم افزاری جهت ذخیره و سازماندهی منابع مورد استفاده در روند پژوهش می‌باشد. این برنامه قابلیت جستجوی مقالات در پایگاه‌ها و ذخیره کردن اطلاعات مورد نیاز آن‌ها را فراهم می‌کند. با این برنامه می‌توان منابعی که برای نوشتن پروپوزال تحقیقاتی، پایان نامه، مقاله، کتاب و هر نوشته تحقیقاتی دیگر مورد استفاده قرار گرفته‌است را مدیریت و آن‌ها را در یک فرمت نوشتاری استاندارد…

نگارش:
۹۶/۱۱/۲۸