مسیر یابی

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “مسیر یابی” نام دارد و در گروه بندی “علوم انسانی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: ۲۳   مسیر یابی مسیریابی معمولا در پنج گام ا نجام می گیرد که در زیر به شرح آن ها می پردازیم : گام اول شناسایی : نخستین کار در ساخت یک مسیر شناخت نیاز به ساخت آن که می باشد این نیاز بستگی به برنامه های دولت در گسترش و پیشرفت کشور دارد . سا خت هر راه آهن ، فرودگاه ، بندر ،‌اسکله در گوشه ای از کشور بافت آن منطقه را دگرگون می نماید . برنامه ریزان کشور در بیان نیاز به داده ها و اولویت بندی ساخت راه ها باید از الگویی پیروی نمایند . که موارد زیر بیانگر این الگو می باشد . سیاست کشور در زمینه همگن سازی کشور در نواحی گوناگون آن . سیاست کشور در زمینه اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ،‌صنعتی ، کشاورزی و نظامی . سیاست کشور در زمینه بکارگیری از یک روش ترابری مناسب تکنولوژی روز . چگونگی ترافیک حال و آینده . پراکندگی شبکه راه های ساخته شده و گسترش آن . برنامه رشد صادرات و واردات و گسترش بنادر . همانند هر پروژه صنعتی ، مسیریابی و ساخت راه باید بر پایه یک نگرش باشد ، ساخت راه همانند یک سد ، یک پر …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۴