مشاهده جریان خون با مقدمه

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “مشاهده جریان خون با مقدمه” نام دارد و در گروه بندی “علوم انسانی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: ۲   عنوان آزمایش : مشاهده جریان خون وسایل مورد نیاز : قورباغه ـ باند و چسب ـ مقوا مقدمه : عمل دستگاه گوارش : بر آوردن نیازهای بافتها از قبل حمل مواد غذایی به بافت ها حمل فرآوردهای زائد به خارج بافت ها رساندن هورمون ها از یک قسمت بدن به قسمت دیگر و به طور کلی حفظ یک محیط مناسب در تمام مایعات بافتی برای بقا و عمل مناسب سلول ها است . دستگاه گردش خون به گردش بزرگ باسیستمیک و گردش ریوی تقسیم می شود ، چون گردش سیستمیک جریان خون تمام بافت ها بدن به استثنای ریه ها را تأمین می کند . اگر چه سیستم رگی در هر بافت جداگانه بدن دارای مشخصات مخصوص به خود است با این وجود بعضی از اصول عمومی عمل رگ ها در مورد تمام . شرح : در این آزمایش قورباغه را روی یک تکه مقوا ثابت نگه می داریم و یکی پای آن را بازور به وسیله سنجاق ثابت می کنیم تا پرده های بین پاهای آن باز و زیر این پرده ها مقوا را سوراخ کرده تا نور میکروسکوپ عبور کند و جریان خون را مشاهده می کنیم . نتیجه گیری : در بعضی از قسمت های رگ سرعت جریان خون زیاد م …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳