نظام ۵S در دانشکده مکانیک

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “نظام ۵S در دانشکده مکانیک” نام دارد و در گروه بندی “علوم انسانی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: ۸   نظام ۵S در دانشکده مکانیک همواره هدف هر جامعه ای رسیدن به جایگاه بهتر می باشد که این تفکر با نیاز مبرم به اجرای فعالیتهای منظم دسته بندی شده دارد که “۵S” از مهمترین این نظامها به شمار می رود. روش کار این سیستم بر نقص زدایی سازماندهی و طبقه بندی به منظور رسیدن پیشرفتهای سودمند و بالا بردن کیفیت فردی انسان می باشد. به بیان دیگر بهتر کردن بهره وری در عین حال بهبود کیفیت کالاها ایجاد ایمنی می باشد. ضرورت اجرای نظام ۵S در دانشکده مکانیک هدف از ایجاد این دانشکده کسب علم و دانش برای داوطلبان می باشد و هر عاملی که سبب بهره وری بالاتر گردد باید مد نظر گرفت. اهداف مورد نظر از اجرای این نظام ۱-بهبود کیفیت آموزشی ۲-ایجاد جو علمی در دانشکده ۳-ایجاد انگیزه و علاقه مندی به درس(انگیزش نیروی انسانی) ۴-استفاده بهینه از زمان بدون کاستی در مطالب ارائه شده ۵-بهبود در وضعیت نگهداری ملزومات از سایر نظامهای بهره وری اجزاء لازم برای اجرای نظام ۵S 1-راهبری و اجرای نظام ۵S – ایجاد نظام آموزشی برای طرحهای ۵S و اج …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳