ویدیو ی اختصاصی آموزشی محیط چند رسانه ای – قسمت ۱ – صوت

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “ویدیو ی اختصاصی آموزشی محیط چند رسانه ای – قسمت ۱ – صوت” نام دارد و در گروه بندی “برنامه نویسی ، سورس ، پروژه” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!


              با سلام خدمت شما دوستان عزیز من امروز می خواهم ویدیوی آموزشی توپ رو به شما معرفی کنم این ویدیو اختصاصی برای وب سایت به روز دانلود ضبط و آماده شده است این ویدیو در هیچ کجای اینترنت پیدا نمی شود و جناب مهندس میلاد حسینی ضبط این ویدیو های آموزشی محیط چند رسانه ای رو بر عهده گرفته است محیط های چند رسانه ای که شامل صوت ، تصویر ، انیمیشن و …. هستند که در این دوره ی آموزشی ضبط آن را مهندس حسینی بر عهده گرفته اند ویدیو ی بسیار خوبی است و این ویدیو از محتوای خوبی برخودار است بسیار آسون می تونید یاد بگیرید و خیلی آسون تدریس شده است این ویدیو اولین قسمت اون صوت هستش و شامل مباحث زیر می شود : تعریف صوت بررسی فرکانس های صوتی بررسی اورتون ها بررسی سمپلینگ یا نمونه برداری کردن یا کوانتیزه کردن در بعد زمان بررسی کوانتیزیشن یا سطحی سازی در بعد دامنه بررسی قضیه ناییکویست توضیح MIDI ( MUSICAL INSTRUMENT DIGITAL INTERFACE) بررسی چگونگی فیلتر کردن صوت بررسی انتقال صوت خب !!!! این آموزش اولین قسمت آموزشی از مهندس حسینی بود منتظر ویدیو …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۴