پاورپوینت درباره سانتیاگو کالاتراوا

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “پاورپوینت درباره سانتیاگو کالاتراوا” نام دارد و در گروه بندی “علوم انسانی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!


این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در ۲۴ اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه     سانتیاگو کالاتراوا متولد  28  جولای  سال ۱۹۵۱ م. در شهر  وا لنسیا اسپانیا   آرشیتکت، مهندس سازه، نقاش و مجسمه ساز                              برنده مدال طلای ۲۰۰۵ موسسه معماران A.L.A  آمریکایی  ا لهام  از  فرمهای  موجود  در  طبیعت به  عنوان  ویژگی  مهم  کارهای  وی (سبک  هایتک  و اکوتک)     ادامه این پاورپوینت فقط شامل عکس از کارهای اوست.                    …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳