پاورپوینت در مورد حامیان تولید ملی‎ (با قابلیت ویرایش )تعداد صفحات ۱۲ اسلاید

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “پاورپوینت در مورد حامیان تولید ملی‎ (با قابلیت ویرایش )تعداد صفحات ۱۲ اسلاید” نام دارد و در گروه بندی “کارآفرینی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

پاورپوینت در مورد حامیان تولید ملی‎ (با قابلیت ویرایش  )تعداد صفحات 12 اسلاید

پاورپوینت در مورد حامیان تولید ملی‎ (با قابلیت ویرایش )تعداد صفحات ۱۲ اسلاید

حمایت از تولید مقوله ای فرهنگی اقتصادی است و بعد فرهنگی آن ایجاب می کند که بزرگان یک ملت الگوی آنان در این جریان عظیم شوند، وقتی سیره بزرگان، مراجع عظام تقلید و علمای کشور حتی در سال های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی را می خوانیم این سؤال ایجاد می شود که آیا جوانان امروز ما از اقدامات این بزرگان در راستای مقابله با مصرف کالاهای خارجی آگاه هستند؟ و یا بررسی و الگوسازی این بزرگان در این زمینه ها مورد غفلت واقع شده است؟ گاهی باور کردنش سخت است که…

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۴