پاورپوینت در مورد حسگرها (دریابه)و مبدل ها

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “پاورپوینت در مورد حسگرها (دریابه)و مبدل ها” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل :  .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد اسلاید : ۵۷ اسلاید  قسمتی از متن .ppt :    حسگرها (دریابه)و مبدل ها حسگر یا مبدل هر دو از اجزاء وسایل اندازه گیری هستند هر دو کمیتی فیزیکی را به شکل قابل استفاده ای تبدیل می کنند حسگر اینکار را بدون دریافت انرژی خارجی انجام می دهد ولی مبدل با دریافت انرژی خارجی!! تعاریف دیگر از ترانسدیوسر انرژی را از شکلی به شکل دیگر تبدیل می کنند تبدیل انرژی الکتریکی، نیوماتیکی، هیدرولیکی و غیره به نیروی مکانیکی یا تغییر مکان که در این صورت به آنها ترانسدیوسر های خروجی یا Activator می گویند گاهی به ترانسدیوسر های ورودی سنسور اطلاق می شود تبدیل دما ، فشار، و کلیه پارامتر های حالت به علائم الکتریکی انواع مبدل کمیتهای غیر الکتریکی به الکتریکی (۴ تا ۲۰ میلی آمپر) یا ۵ – ۱ ولت شکل ولتاژی معمولاً ارجح است کمیتهای غیر الکتریکی به پنوماتیکی پنوماتیکی به الکتریکی الکتریکی به پنوماتیکی مبدل های الکتریکی به دلایل زیر ارجح تر هستند اصطکاک و اینرسی در خروجی انها تاثیر ندا …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۳