پاورپوینت در مورد ezterab

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “پاورپوینت در مورد ezterab” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل :  .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد اسلاید : ۳۶ اسلاید  قسمتی از متن .ppt :    به نام خدا الا بذکر الله تطمئن القلوب اختلال اضطرابی تعریف اضطراب: اضطراب احساس ناخوشایند، ناراحت کننده، بیمناکی و ترس از پیش بینی خطری که منشا آن مشخص نیست. ترس پاسخی متناسب به تهدید شناخته شده است. اضطراب پاسخی به تهدیدی نامعلوم مبهم یا توام باتعارض است. شیوع کلی: ۱۵ الی ۲۰ درصد از بیماران در کلینیک های طبی اختلا لات اضطرابی بر اساس DSM-IVAnxiety Disorders اختلال هراس بدون گذرهراسی اختلال هراس با گذرهراسی اختلال اضطراب فراگیر فوبی خاص فوبی اجتماعی اختلال وسواسی-جبری اختلال استرس پس از سانحه اختلال استرس حاد اختلالات اضطرابی …

نگارش:
۹۶/۱۱/۲۸