پاورپوینت در مورد farmacology

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “پاورپوینت در مورد farmacology” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل :  .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد اسلاید : ۴۳ اسلاید  قسمتی از متن .ppt :    اصول اساسی فارماکولوژی اصول اساسی فارماکولوژی فارماکوکینتیک هوشبری های استنشاقی -برداشت(جذب) آنها از حبابچه به گردش خون،توزیع در بدن و حذف نهایی از طریق ریه یا متابولیسم را ) عمدتا در کبد( توصیف میکند. -هدف اولیه بیهوشی استنشاقی،دستیابی به فشار نسبی مغزی ثابت و بهینهء هوشبرهاست. -مغز وسایر بافتها با فشار نسبی هوشبر های استنشاقی در خون شریانی به تعادل میرسند، بعبارتی:PA  Pa  Pbr عواملی که فشار نسبی حبابچه ای را تعیین میکنند:مقدار غیر قابل برگشت) برداشت-ورودی(مقدار تحویلی))= PA(=Pbr) …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۴