پاورپوینت سیمای جداره

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “پاورپوینت سیمای جداره” نام دارد و در گروه بندی “فنی و مهندسی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!


.                 دانلود پاورپوینت با موضوع سیمای جداره  در قالب ppt ودر۲۵اسلاید، قابل ویرایش برشی از متن تحقیق:  طراحی سیما با توجه به زمینه به این معنی است که ،بین ساختمانهای موجود وطرح پیشنهادی ارتباطات بصری کافی بوجود آید،که نتیجه آن مجموعه ای منسجم را پدید آورد. ارتباط بصری یک ناظر با سیمای شهری توسط عناصر پیچیده ومرموزتشکیل نمی شود،بلکه یک سری ویژگی های ساده این ارتباط را برقرارمی کنند. بعنوان مثال: اختلاف ارتفاع ساختمان مجاوربه هم، تناسب وشکل پنجره ها،رنگ ومصالح ساختمانها، خط آسمان و….. که وحدت ویکپارچگی و خوش منظر بودن وتناسب هرکدام از این عوامل موجب زیبایی سیمای جداره و برعکس آن نیز محصولی نا مطبوع وناخوشایند را بوجود می آورد. (بایدتوجه شودکه یک ساختمان برای داشتن تناسب ووحدت بصری یازمینه ی کلی، حتما نبایدیک  تقلیدازفرم ساختمانهای مجاورش باشد،بلکه بایدواجدیک سری شرایط مشترک ومعین باشد، که این شرایط از تحلیل سیمای مجموعه و عناصر بصری حاصل میشود). شاخصه یازدهم:عناصر الحاقی – به عناصری که جزاولیه ی ابنیه نبوده وبعدها دراثرن …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۴