پاورپوینت مکان یابی ایستگاه آتشنشانی

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “پاورپوینت مکان یابی ایستگاه آتشنشانی” نام دارد و در گروه بندی “فنی و مهندسی” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!


.                 دانلود پاورپوینت با موضوع مکان یابی ایستگاه آتشنشانی    در قالب ppt ودر۲۷اسلاید، قابل ویرایش برشی از متن تحقیق:  عوامل موثر بر مکان یابی   ایستگاه آتشنشانی: ۱- ملاحظات‌ ژئوتکنیکی‌ 2-دسترسی ۳-شعاع‌ عملکرد مفید ۴- جمعیت‌ 5-جهت‌ توسعه‌ شهر ۶-همجواری‌ وکاربری‌ 7-اندازه‌ قطعه‌ زمین‌ 1- ملاحظات‌ ژئوتکنیکی‌ از انجا که‌ مراکز آتش‌ شنانی‌ با آئین‌ نامه‌ طرح‌ ساختمانها در برابر زلزله‌ (استاندارد ملی‌ ایران‌  شماره‌2800) جزو گروه‌ ساختمانهای‌ با اهمیت‌ زیاد قرار می‌گیرد،در انتخاب‌ زمین‌ محل‌ احداث‌ این‌ مراکزلازم‌ است‌ امکانات‌ ساخت‌ و شرایط‌ لازم‌ برای‌ احداث‌ بنا با استفاده‌ از مطالعات‌ میدانی‌ وآزمایشگاهی‌ ویژه‌ ومطابق‌ با شرایط‌ مذکور در آئین‌ نامه‌ فوق‌ بررسی …

نگارش:
۹۶/۱۰/۰۴