پاور پوینت در مورد دانشکده مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران)

نوشته ای که در این قسمت مشاهده می کنید “پاور پوینت در مورد دانشکده مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران)” نام دارد و در گروه بندی “عمومی و آزاد” قرار گرفته و توضیحات بیشتر درباره آن در ادامه آورده شده است.
در این سایت انواع مختلف فایل های آموزشی و کاربردی مانند کتاب ها، مقاله ها، جزوه های درسی و دانشگاهی و همچنین نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه به صورت دانلود رایگان و یا قابل خریداری گردآوری شده است.
به دلیل تعدد نوشته ها برای پیدا کردن موضوعات دیگر می توانید در قسمت سرچ بالای صفحه کلید واژه مربوط را وارد کنید و یا از دسته بندی ها و برچسب های سایت استفاده نمایید.
امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد!

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل :  .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد اسلاید : ۵۴ اسلاید  قسمتی از متن .ppt :    دانشکده مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) معرفی برنامه‌های آموزشی و تحقیقاتی، توانمندی‌ها و امکانات ۲ دانشگاه صنعتی امیرکبیر معرفی و تاریخچه تاًسیس و شکل گیری اولیه در آبان ماه ۱۳۳۵ خورشیدی با نام “پلی تکنیک تهران” اولین دوره پذیرش دانشجو در سال ۱۳۳۶ آغاز فعالیت رسمی از سال ۱۳۳۷ با پنج رشته مهندسی : برق و الکترونیک ، مکانیک ، نساجی ، شیمی و راه و ساختمان ارتـقا به دانشگاه در سال ۱۳۵۸ و نام‌گذاری به افتخار رادمرد تاریخ معاصر ایران ، امیرکبیر که به گسترش و توسعه پایه‌های علم نوین و صنعت در کشور اهتمام ورزید. در حال حاضر دارای : ۱۴ دانشکده ، ۱۵ آزمایشگاه ، ۲۳ کارگاه ۲ شعبه  در شهرهای بندرعباس و ماهشهر ۷۰۰۰ دانشجوی دوره کارشناسی در ۳۳ رشته-گرایش ۴۳۰۵دانشجوی کارشناسی ارشد در ۴۳ رشته-گرایش ۹۸۴ دانشجوی دوره دکتری در ۳۴ رشته-گرایش ۳ دانشگاه صنعتی امیر …

نگارش:
۹۶/۱۱/۲۸